הכרטיס בידיים שלך!

חברת לוגטל המכשירה מזה שנים מהנדסי חומרה לחברות מובילות בארץ, מעבירה למעלה מ-8 שנים את הקורס מסלול שהכשיר מאות מהנדסים שהשתלבו בתעשייה. קורס ייחודי שבא לענות על צרכי התעשייה, משלב את הידע התיאורטי והמעשי לפיתוח כרטיסים באיכות גבוהה. המסלול בן 120 שעות ומעל 200 שעות פרויקט הנועד להקנות חשיפה מלאה לתחום הפיתוח מההיבטים של צורכי התעשייה ולגשר באופן היעיל ביותר בין האקדמיה לתעשיית ההיי-טק.
קורס בלוגטל יקדם אותך לעבוד בתעשיית האלקטרוניקה בתפקיד מאתגר.
נושאי לימוד עיקריים
  • עקרונות ומתודולוגיות פיתוח כרטיסים מודפסים
  • עקרונות של High Speed Signal Integrity תוך שימוש בכלים למטרות סימולציה
  • ביצוע פרויקט של תכנון מעגל מודפס המכיל את כל השלבים: ארכיטקטורה, תכנון, שרטוט, עריכה ובדיקה במעבדה תוך שימוש בכלי התכנון המובילים בארץ
  • עקרונות הייצור של מעגל מודפס כולל תכנון להעברה ליצור, בניית השכבות ובדיקות המוצר לאחר היצור
  • הדרכה מעורך מעגלים על עריכת המעגלים של הכרטיס
  • סיור אצל יצרני מעגלים על מנת להבין ולאפיין את צורת העבודה
  • לתלמידים תינתן הכשרה לקראת ראיון עבודה והערכת יכולות ומשוב בתחומים הנלמדים הן לתלמיד והן לחברות אשר יבקשו לקלוט את המסיימים
למידע נוסף נא השאירו פרטים ונציג לוגטל יחזור אליכם בהקדם

חברת לוגטל, אשר הוקמה בשנת 1984 מוכרת כמקור ידע בקהילת ההיי-טק בארץ ובעולם

החברה העבירה בשנים האחרונות אלפי ימי הדרכה במגוון נושאים הקשורים ישירות ל-Board Design, למהנדסי הפיתוח של החברות המובילות בתעשיות הטלקום, הצבא, הביטחון והרפואה. המרצים בלוגטל הינם מן השורה הראשונה בארץ, בעלי ניסיון עשיר ביותר בתעשייה המקומית והעולמית.
לחברה יש הצלחה מוכחת של אלפי מהנדסים מרוצים אשר עברו ועוברים הכשרות ע"י מיטב המרצים. מערכי וחומרי ההדרכה עדכניים ביותר, מקיפים, ברורים ועם דוגמאות. כמרכז הדרכה רשמי ויחידי של XILINX בארץ זיהתה לוגטל את המחסור במהנדסי Board Design בעלי הכשרה וניסיון בתחום ולכן פיתחה לוגטל את המסלול - קורס ייחודי שבא לענות על הצרכים של התעשייה.
חברת לוגטל המובילה בארץ בלימודי היי-טק!
בין לקוחותינו: